Apie mus

UAB „Agropro” savo veiklą pradėjo 2007 metais, konsultavimo – paslaugų teikimo srityje. Nuo 2013 metų įmonė išplėtė savo veiklos profilį ir žengė į žemės ūkio/maisto produkcijos gamybos sritį. Įvertinus jų teikiamą naudą gamtai ir žmogui, jau pirmą sezoną „Agropro” tapo pluoštinių kanapių lyderiais Baltijos šalyse – šiuo metu esame didžiausi pluoštinių kanapių ir jų produktų augintojai, perdirbėjai ir tiekėjai.

UAB „Agropro” yra oficialus ir vienintelis sertifikuotos FINOLA rūšies pluoštinių kanapių dauginamosios medžiagos (sėklos sėjai) distributorius ir augintojas Lietuvoje ir Latvijoje.

UAB „Agropro” auginimo ir gamybos principas „nuo grūdo iki stalo“ – ar patys augintume, ar žaliavą supirktume, kontroliuojame procesą nuo dauginamosios medžiagos atrinkimo sandėlyje iki maistinės vertės etiketės užpildymo parduotuvės lentynai. Mūsų produkcijos pirkėjai gali neabejoti išskirtine kokybe, žmogiškuoju gamintojo dėmesiu produktui.

UAB „Agropro” taipogi yra „Pluoštinių kultūrų augintojų asociacijos” steigėjai bei nariai, „EIHA” (European Industrial Hemp Association) nariai, „Lietuvos Ekologinių ūkių asociacijos” nariai. Minėtose organizacijose esame aktyvūs: inicijuojame teisės aktų pakeitimus, atstovaujame industriją Lietuvos ir Europos Sąjungos valstybinėse įstaigose, įmonėse ir organizacijose, giname augintojų, kitų gamintojų bei prekybininkų teises ir teisėtus interesus. Taip pat prisidedame prie visuomenės švietimo apie kanapės kaip augalo įvairiapusiškumą ir naudą. Aktyviai dalyvaujame pluoštinių kanapių įvedimo į rinką bei teisės aktų rengimo procese, bendradarbiaujame su mokslininkais (Upytės bandymų stotis, Kauno Technologijos Universitetas, Aleksandro Stulginskio Universitetas), Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmais, Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerija, VšĮ Ekoagros, UAB Lexpro ir kitomis įstaigomis ir organizacijomis.

PKAA logo_XL