Kaip pluoštinių kanapių aliejus gali sustiprinti jūsų odą?

Kaip pluoštinių kanapių aliejus gali sustiprinti jūsų odą?

Pluoštinių kanapių aliejus žinomas savo maitinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis, kurios turi didelę svarbą visam organizmui, taip pat ir mūsų odai.

Pluoštinių kanapių aliejuje randami lipidai yra panašūs į žmogaus odoje esančius lipidus. Būtent dėl šios savybės pluoštinių kanapių aliejus naudojamas kaip veiksmingas drėkiklis ir apsauginis preparatas. Jis didina odos elastingumą ir atgaivina sausą, pavargusią ar dehidratuotą odą. Taip pat atkemša poras ir mažina riebalų perteklių. Aliejuje gausu uždegimo slopinamųjų savybių bei vitaminų A ir D, kurie skatina pažeistos odos gijimą, naujų ląstelių susidarymą.

Siekiant sulėtinti odos senėjimą, siūloma reguliariai vartoti šį aliejų, nes jis turi didelį antioksidantų, stabdančių ląstelių pažeidimą arba sumažinančių šį procesą, kiekį.

Pluoštinių kanapių aliejus taip pat turi daug svarbių mineralų, tokių kaip kalcis, magnis, geležis, cinkas, kalcis ir fosforas, jie gerina širdies ir kraujagyslių funkcijas ir kraujo tekėjimą į odą.

Kanapių sėklų aliejus gaminamas iš vienintelės valgomosios sėklos, kurioje yra gama linoleno rūgšties. Ši medžiaga reikalinga hormonų kiekiui reguliuoti ir gali sumažinti hormonų sukeltus spuogų protrūkius.

Šaltuoju metų sezonu pluoštinių kanapių aliejus ypač naudingas sausėti linkusiai galvos odai. Jis užkerta vandens praradimą lengvai įsiskverbdamas į skalpą ir nepalieka riebalinio paviršiaus ant plaukų.