Kodėl sportuojantys turėtų įtraukti kanapių proteiną į savo mitybą?

Kodėl sportuojantys turėtų įtraukti kanapių proteiną į savo mitybą?

Augalinės kilmės ir ekologiškos sudėties pluoštinių kanapių proteinas tinka sveikos gyvensenos propaguotojams, veganams ar žaliavalgiams atletams bei kitiems sportininkams, turintiems alergiją riešutams, pieno produktams ar glitimui.

· Proteinas, pagamintas iš pluoštinių kanapių, yra ypač naudingas sportuojančio žmogaus organizmui dėl jame esančių pagrindinių devynių amino rūgščių, kurios būtinos gauti su maistu, kad organizmas pagamintų reikiamą kiekį baltymų. Baltymai yra būtini sustiprinti kaulų būklei ir auginti raumenų masei.

· Beveik visos kanapių proteino sudėtyje esančios amino rūgštys pasisavinamos ir sunaudojamos audiniams atkurti. Lengvą skaidymo procesą taip pat lemia pluoštinėse kanapėse randamas didelis kiekis vandenyje greitai tirpstančių baltymų edestino ir alubino.

· Augalinės kilmės kanapių proteine yra daug ląstelienos, ypač naudingos žarnynui. Skaidulinės medžiagos skatina natūralią žarnyno veiklą bei valo virškinamąjį traktą. Skaidulos taip pat lėtina riebalų absorbciją, dėl to ilgiau jaučiamas sotumas ir išvengiama persivalgymo.

· Rusvai žalios spalvos riešutų skonio proteinas yra puiki atmaina sportininkams, kurie yra alergiški riešutams, glitimui ar kitiems produktams. Naudojant šį proteiną galima baltymais ir kitomis naudingomis medžiagomis praturtinti daugybę maisto produktų ir gėrimų, taip suderinant savo mitybą su sportu.